1-12 klasių mokinių konkursas „Tvarios ateities lyderiai“

2a klasės trys mokinės – Paulina Paškevičiūtė, Adrijana Venytė, Paulina Žiliukaitė (pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Matelionienė) dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų 1–12 klasių mokinių konkurse „Tvarios ateities lyderiai“, kurį 2022 10 24 – 11 30 organizavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Konkurso tikslas – paminėti Klimato kaitos savaitę, plėsti ir gilinti vaikų gamtamokslines žinias, skatinti aplinkosaugines ir ekologines idėjas, įtraukiant mokinius į aktyvią kūrybinę veiklą.

Mokinių kūrybiniai darbai buvo eksponuojami Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos parodoje 2022 11 07 – 11 30 d. Kūrybiniuose darbuose turėjo atsispindėti ateities idėja, kaip padėti Žemei kovoti su klimato kaita. Šiame konkurse dalyvavo 2a klasės 3 mokinės Paulina Paškevičiūtė, Adrijana Venytė, Paulina Žiliukaitė (pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Matelionienė). Mokinė Adrijana Venytė tapo konkurso laureate. 2022 – 12 – 01 kūrybinių darbų autoriai ir mokytoja buvo apdovanoti padėkomis ir prizais.