1–4 klasių karnavalas ,,Kalėdos jau čia pat!“

1–4 klasių  karnavalas ,,Kalėdos jau čia pat!“

Gruodžio 22 d. į mokyklos salę sugužėjo įvairiausių personažų: sportininkai – klounai, piratai, princesė ir plėšikai, snieguolės ir net Anderseno pasakos ,,Ledo karalienė“ visi personažai. Čia vyko pradinių klasių karnavalas ,, Kalėdos jau čia pat!“. Šventę organizavo ir vedė mokyklos tarybos pirmininkė Austėja Savickaitė ir jos ištikimi pagalbininkai Karina Grinčenko ir Modestas Rumševičius. Vaikus pradžiugino Kalėdų senelis, kuris drauge su teatro ir šokių mokytojomis stebėjo ir komentavo visų klasių pasirodymus: 3a klasė parengė puikią sportinę programą, jie ir šoko, ir triukus rodė, ir dainavo. 3 b klasė pademonstravo teatrinius gebėjimus – inscenizavo Anderseno pasaką ,,Ledo karalienė“. 2a parengė kalėdinę improvizaciją, o 2b klasės mokinukai virto nuotaikingais piratais. Ketvirtokai pavirto fėjomis bei burtininkais ir pakvietė visus į stebuklų šalį, čia stebuklingomis plunksnomis išrašė didžiausią plakatą su nuoširdžiu kalėdiniu linkėjimu. Na o karnavalo pabaigoje visus į nuotaikingą šokio ratą pakvietė žaismingieji pirmokai.

Šventės pabaigoje mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė visas klases apdovanojo padėkos raštais ir kalėdiniais saldainiais, o Kalėdų senelis taip pat kiekvienai klasei įteikė dovanų maišelį.