1-4 klasių Šeimų sporto šventė

Gegužės 19 d. vyko 1-4 klasių mokinių Šeimų sporto šventė, , skirta Šeimos dienai. Jos metu rungtyniauti galėjo ne tik mokinukai, bet ir jų šeimos nariai. Šeimyninės komandos pirmiausia išbandė jėgas bėgime, o paskui susirungė orientacinio sporto varžybose. Kiekviena komanda gavo žemėlapį ir turėjo ,,ieškoti lobio“. Atradę nurodytus punktus turėjo juos nufotografuoti. Pirmų- trečių vietų nugalėtojus mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė ir fizinio ugdymo mokytoja Rūta Simonavičienė apdovanojo nugalėtojų taurėmis, o visiems dalyviams įteikė padėkos raštus. O daugiausia malonių akimirkų ir emocijų mokinukams suteikė galimybė pajodinėti arkliuku. Šį džiaugsmą padovanojo mūsų mokinių mama Edita Rumševičienė.