13-asis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis

Gegužės 20 d. VDU klasikinio ugdymo mokyklos studija ,,ALFA” pasirodė Voškonių (Kauno rajonas, Ramučių kultūros centras) laisvalaikio salėje vykusiame 13-ajame vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje. Dalyvavo Seinų lietuvių mokyklos teatriukas ,,Šakar-makar” ,rež. I. Vaičekauskienė, Kauno rajono Žaliosios gamtos mokyklos kolektyvas ,,Pirmas dublis”, rež. S. Šumilaitė. Mūsų mokyklos studija ,,ALFA”, rež. I.Mitrulevičienė, šįkart parodė spektaklį- insenizaciją ,,Visada reikia siekti savo svajonės” pagal R.Bacho apysaką,,Džonatanas Livingstonas Žuvėdra“. Emocijų buvo daug ir artistams, ir žiūrovams, o pagal festivalio tradiciją, patys artistai rinko geriausią, jų manymu, spektaklį ir geriausiai suvaidintas mergaičių ir berniukų roles. Labai džiaugiamės, kad pastebėtas ir įvertintas padėkos raštu buvo mūsų Mokytojas, kurį suvaidino Modestas Rumševičius. Po visų pasirodymų ir apdovanojimų tradiciškai artistai ir jų vadovai vaišinosi didžiuliu tortu, linksminosi diskotekoje. Mezgėsi pažintys ir draugystė, nes visus suvienija meilė teatrui.