Pasaulinė gyvūnų diena

Spalio 4 dieną, per šv. Pranciškaus Asyžiečio mirties metines, švenčiama Pasaulinė gyvūnų diena. Šv. Pranciškus Asyžietis – legendinis šventasis, globojantis visus Žemės padarus. Dabar ši diena minima visoje planetoje. Ją pamini ir bažnyčios, ir aplinkos apsaugos aktyvistai. Minime ir mes.

Visi vaikai mėgsta gyvūnus. Augintiniai džiugina ir daug ko išmoko. Kiekvienas vaikas, bendraudamas su savo augintiniu, nesąmoningai ima suprasti, ką reiškia rūpintis silpnesniuoju, būti atsakingam kiekvieną dieną. 2a klasės pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Matelionienė parengė stendinį pranešimą ,,Augintiniai – mūsų draugai!“, skirtą Pasaulinei gyvūnų dienai.

Stendinis pranešimas eksponuojamas nuo spalio mėn. 3 d. iki spalio mėn. 10 d. mokyklos erdvėse, siekiant ugdyti ir stiprinti mokinių aplinkosaugines vertybines nuostatas, gamtos pažinimą, ugdyti atsakomybę už gyvūniją, domėtis gyvąja gamta ir propaguoti Pasaulinę gyvūnų dieną.