AČIŪ apdovanojimai (5–10 klasės)

Ačiū tau, Pasauli,
Už padangę tyrą,
Už padangę taikią,
Už laukų gėles.

Birželio 17 d. mokyklos bendruomenė susirinko į vyresniųjų klasių renginį ,,Ačiū apdovanojimai“, kurį organizavo mokinių taryba. Mokiniai tradiciškai padėkojo visiems mokytojams ir mokyklos darbuotojams bei aktyviausiems mokiniams, kuriuos išrinko patys mokiniai ir mokytojai. O patiems mokytojams mokiniai skyrė kuo įvairiausias nominacijas. Jų buvo net šešiolika: Metų vadovo, kurią gavo naujoji mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė, kantriausio mokytojo, muzikaliausio, iškalbingiausio, išmintingiausio, tiksliausio, draugiškiausio, net gražiausios mokytojos ir kt. Visiems mokytojams buvo įteikti padėkos raštai, o nominantai dar apdovanoti pačių mokinių darytu AČIŪ ženklu. Taip pat padėkos raštai skirti ir mokyklos bibliotekininkei, socialinei pedagogei, logopedei, spec. pedagogei bei psichologui. Padėkos skirtos ir techniniam personalui. Lyderio ženkleliais ir direktorės padėkomis apdovanoti geriausiai besimokantys, padarę didžiausią pažangą ir aktyviausi mokiniai taip pat buvo direktorės padėkomis ir lyderio ženkleliais. Kokie apdovanojimai be muzikinės programos? Tad čia savo išradingumą parodė visos klasės: penktokai dainavo ,,Nykštukų dainelę“, 6a klasė pakvietė į Paryžių, o 6b – pasidžiaugti vasaros džiaugsmais. Septintokai ir devintokai demonstravo šokių gebėjimus, aštuntokai dainavo apie laimę. Dainomis pradžiuginio ir aštuntokės Gabija ir Karina, bet visus labiausiai nustebino mokytojų duetas – šokių mokytoja Airūnė ir muzikos mokytojas Dovydas uždainavo ,,Juodą orchidėją“. Renginio pabaigoje palinkėjome dešimtokams svaiginančio ir įsimintino gyvenimo skrydžio, laimės bei supratimo. Kad būtų apsupti ištikimų, patikimų ir nuoširdžių žmonių. Dešimtokai taip pat nustebino savo auklėtojas – ne tik patys šoko, bet į šokio sūkurį įtraukė ir mokytojas. Įteikę mokytojoms gėlių ir padėkoję jie atsisveikino su mūsų mokykla. Mokyklos direktorė renginio pradžioje pasveikino susirinkusius mokytojus, mokinius ir tėvelius, o pabaigoje dar kartą pasidžiaugė mūsų bendruomenės nuoširdumu ir draugiškumu.

AČIŪ visiems!