Edukacinė išvyka į Anykščius

Birželio 21 dieną 5a klasės mokiniai vyko į kultūrinę – pažintinę kelionę į Anykščius. Pirmiausiai aplankėme Siauruką. Anykščių geležinkelio stotyje vyko įdomi edukacinė pamoka. Mokiniai susipažino su Siauruko valdymo ypatumais, patys pabandė juo važiuoti. Vėliau susipažinome su Anykščių geležinkelio stoties eksponatais. Vaikai pamatė daug senovinės įrangos. Aplankėme Anykščių Šv apaštalo evangelisto Mato bažnyčią, įkopėme į bokštą, iš kurio atsiveria puiki miesto panorama. Pakeliui link Puntuko smagiai laiką leidome 500 m rogučių trasoje, leisdamiesi nuo Kalitos kalno.

Šiek tiek pailsėję aplankėme gamtos, mitologijos ir istorijos paminklą Puntuką. Tuomet kelionę tęsėme Medžių lajų taku, kopėme į apžvalgos bokštą. Nors oras kelionės metu buvo lietingas, vaikai buvo nuotaikingai nusiteikę, pagilino žinias ir turiningai praleido laiką.