Eilėraščių maratonas ,,Vaikystės takeliu“

Balandžio 26 d. VDU klasikinio ugdymo mokyklos kieme įvyko baigiamasis Panemunės ir Šančių ikimokyklinių įstaigų bei VDU klasikinio ugdymo mokyklos bendradarbiavimo projekto „Laimingos vaikystės pily“ baigiamasis renginys – eilėraščių maratonas ,,Vaikystės takeliu“. Dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupių mokinukai su savo mokytojomis iš Panemunės ir Šančių darželių bei VDU klasikinio ugdymo mokyklos priešmokyklinės grupės bei 1a ir 1 b klasės mokiniai ir mokytojai.
Dalyviams muzikinį sveikinimą skyrė trečiokų muzikos ansamblis, o su Maironio eilėraščiu „Pavasaris“ pasveikino VDU klasikinio ugdymo mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė ir pakvietė visus vaikučius pasidžiaugti taip sunkiai sau kelią besiskinančiu pavasariu. Visi renginio dalyviai turėjo pasigaminę gėlytes, kurias simboliškai „pasodino ir papuošė vaikystė takelį“. Direktorės pavaduotoja Jurgita Sūnelaitienė pakvietė mokinukus deklamuoti išmoktus eilėraštukus. Visi maratono dalyviai gavo spalvotus balionus, kad vaikų gyvenimas būtų spalvingas ir kad jie nuolat jaustųsi esą „Laimingos vaikystės pily“.