Europos savaitės renginiai: Atrask Europą Šančiuose

Gegužės 11 d. 7-8 klasių mokiniams geografijos mokytoja Romualda Bubelevičienė organizavo edukacinį užsiėmimą ,,Atrask Europą Šančiuose“. Mokiniai išėjo iš mokyklos ir keliavo po Šančių mikrorajoną, kuriame daug gatvių, pavadinta šalių ir jų sostinių vardu. Naudodamiesi Google žemėlapiu mokiniai ieškojo Suomių, Estų, Latvių ir t.t. gatvių, o paskui Helsinkio, Talino, Rygos gatvių. Radę gatves sudarinėjo trumpiausią maršrutą, kaip nueiti, pavyzdžiui, nuo Estų gatvės iki Talino, nuo Suomių gatvės iki Helsinkio ir pan. Taip mokiniai dėliojo minėtų gatvių pavadinimus pagal jų padėti žemėlapyje. Tokios pamokos metu praplėtė savo akiratį, pažino ne tik savo mikrorajoną, bet ir Europos žemėlapį, mokėsi naudotis Google žemėlapiu.