Film Hunt: legalaus kino savaitė

Festivalis „Kino pavasaris“ šią savaitę kvietė mokytojus ir mokinius dalyvauti įvairiose veiklose virtualiojoje erdvėje vykusiame renginyje „Film Hunt: legalaus kino savaitė“. Renginio veiklos skirtos suprasti kino industriją ir daromą įtaką.

7 b klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Aukse žiūrėjo filmą „Aš esu Greta” apie garsiąją penkiolikmetę mokinę iš Švedijos Gretą Thunberg ir jos kovą dėl klimato kaitos problemų, vėliau norisntys mokiniai galėjo stebėti filmo aptarimą su LRT projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vedėju Robertu Petrausku. 9a klasės moksleiviai stebėjo diskusiją „Nematoma kino pusė: kas slepiasi už kadro?“, kurioje dalyvavo Vytautas Katkus (režisierius, kino operatorius), Gabija Siurbytė (prodiuserė bei aktorė) ir Dovilė Filmanavičiūtė.