Gegužės 9-ąją minima Europos diena

Gegužės 9 d. pradėjome mokykloje Europos savaitės renginius. Šią dieną, prieš daugiau nei 70 metų pasiūlyta sukurti bendriją, kuri suvienytų tuomet karo nualintą Europą. Tai diena, skirta taikai ir vienybei Europoje.

Mokykloje svečiavosi  Jaunimo Europos komandos narė Gabija Bernotaitė. Jaunimo Europos komanda (JEK) — tai 15–22 metų informacijos apie Europos Sąjungą skleidėjai jaunimui. Šios komandos tikslas — plėsti bendraamžių suvokimą apie Europos Sąjungą, jos veiklos sritis bei įtaką kiekvienam piliečiui. Gabija organizavo 7-8 klasių ir 9 -10 klasių mokiniams užsiėmimus, susijusius su Europos sąjunga. Išklausę pristatymo mokiniai dalyvavo Kahoot viktorinoje, galėjo išsakyti savo nuomonę ES tematika.