Geriausias vitaminas – teatras

Gegužės 21 d. VDU klasikinio ugdymo mokyklos dramos studija ,,Alfa“ (vad. I.Mitrulevičienė) dalyvavo respublikiniame vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje Voškonyse (Kauno raj.). Kūrybinėmis idėjomis ir dramos pastatymais scenoje dalijosi Seinų lietuvių gimnazijos ,,Žiburys“ teatras ,,Dusuldukas“ (vad.J.Maciukonienė), Žaliosios gamtos teatras ,,Pirmas dublis“ (vad. S. Šumilaitė), Marijampolės raj. Liudvinavo vaikų teatro studija ,,Gaja“( vad. V. Gvazdaitienė). Mūsų mokyklos jaunieji studijos ,,Alfa“ aktoriai (4kl.) mokiniai S. Bilickaitė, I. Likaitė, D.Klemas ir A. Gasiūnas vadovaujami teatro mokytojos I. Mitrulevičienės paruošė dvi inscenizacijas pagal. J. Marcinkevičiaus ,,Mindaugą“ ir V. V.Lansbergio ,,Obuolių pasakos“.

Už puikų sceninį atlikimą dramos studija ,,Alfa“ buvo apdovanota ne tik gausiais žiūrovų plojimais, saldžia padėka, bet ir organizatorių įsteigtu prizu – ,,Oskaro“ statulėle.

Iškirtiniu, geriausiu mergaitės vaidmens atlikimu pasižymėjo ir daugiausia balsų iš žiuri komisijos gavo S. Bilickaitė.

Puikią festivalio atmosferą kūrė ,,Mimų teatras“ bei linksmasis daktaras Jonas. Po pasirodymų visi vaišinosi ne tik teatriniais vitaminais ir picomis, bet ir dūko su baltuoju Lokiu diskotekoje.