Globalaus jaunimo festivalis

10 a klasės mokiniai dalyvavo trijuose „Globalaus jaunimo festivalio“ renginiuose. Mokinės Vaivos Stankevičiūtės pastebėjimai:

Diskusija ,,Kaip kelionės praturtina asmenybę ?” Vedėjas Rokas Šaltenis. Man patiko, kad vedėjas buvo linksmas ir šmaikštus, moka smagiai ir įdomiai pasakoti.

Dirbtuvės ,,Kaip šiandien įmanoma kurti tvarią madą?” Vedėjai Inga Vederytė ir ,,Aktyvus Jaunimas”. Man patiko, kad renginys buvo labai pamokantis ir vedėjos daug žinojo apie kalbamą temą ir kartu įtraukė klausytojus klausdamit jų nuomonės bei žaisdami žaidimus.

Dirbtuvės ,,Muziejai prieš klimato kaitą”. Organizavo Žemaičių muziejus ,,ALKAS“. Dirbtuvės buvo trumpos, bet informatyvios, man taip pat patiko, kad renginio pabaigoje turėjome viktoriną, į kurią įsitraukė beveik visi klausytojai.

Ekrano kopija (29)