Integruota pamoka – projektas „Vėlinių tradicijos Lietuvoje“

Integruota pamoka – projektas  „Vėlinių tradicijos Lietuvoje“

Spalio 24-28 dienomis šeštų klasių mokiniams vyko integruota dorinio ugdymo (tikybos ir etikos), muzikos, dailės ir technologijų pamoka – projektas „Vėlinių tradicijos Lietuvoje“ . Projekto metu naudodami įvairius informacinius šaltinius, dirbdami grupėmis ir individualiai, mokiniai gilinosi į Vėlinių tradicijas Lietuvoje, parengė pristatymus apie Vėlinių tradicinius patiekalus, dainavo, klausėsi ir analizavo lietuvių liaudies Vėlinių dainas, gamino ąžuolinius kryželius bei naudodami antrines žaliavas kūrė originalius žibintus.

Pamoką – projektą organizavo: dorinio ugdymo (tikybos ir etikos) mokytojai Gytis ir Edita, muzikis mokytoja Giedrė, dailės mokytoja Asta, technologijų mokytojai Violeta ir Valentinas.