Integruota šokio, muzikos ir dailės pamoka

Sausio 20 dieną 2b ir 1b klasių mokiniams vyko integruota šokio, muzikos ir dailės pamoka ,,Lietuvių liaudies šokiai, žaidimai, dainos ir muzikos instrumentai“. Mokiniai mokėsi šokti lietuvių liaudies šokį ,,Sėjau rūtą, sėjau mėtą”. Šokio žingsneliais, judesiais sujungė draugišką bendrystės ir draugystės ratą. Dainuodami žaidė lietuvių liaudies žaidimus ,,Eikš ir tu ” bei ,,Šiaudų batai”. Susipažino su lietuvių liaudies instrumentais: kanklėmis, dūdelėmis, birbyne, skudučiais. Klausėsi muzikos instrumentų garsų ir spėliojo, kokio instrumento garsą girdi. Atliko praktinę užduotį ir piešė pasirinktą muzikos instrumentą. Visi buvo geros nuotaikos, smalsūs ir aktyvūs. Integruotą pamoką vedė šokio ir muzikos mokytojos Airūnė Juozanaitienė ir Edita Jurgaitienė.