Istorijos ir lietuvių kalbos pamoka apie politiką ir diplomatą Mykolą Sleževičių

Vasario 23 dieną 8a klasės mokiniai dalyvavo Vaikų literatūros muziejuje vykusioje integruotoje istorijos ir lietuvių kalbos pamokoje apie politiką ir diplomatą Mykolą Sleževičių, kur susipažino su politiko politinėmis pažiūromis, vertybėmis, draugais. Mokiniai sužinojo, kad šiame name gyveno rašytojas Petras Cvirka. Vėliau dalyvavo J.Kaupo pasakojimo ,,Daktaras Kripštukas pragare” instaliacijoje, skaitė tekstus, atpažino minimas Kauno vietas. Tai buvo ne tik pamoka, bet ir išsami pažintis su muziejumi. Būdami 5 klasėje jau lankėsi šiame muziejuje ir skaitė bei inscianizavo įvairių pasakų fragmentus, buvo persirengę pasakų veikėjų drabužiais. Tuos įspūdžius prisiminė dabar. Patirtys muziejuje išliks ilgam.