Išvyka į Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejų

Rugsėjo 21 d. 3d klasės mokiniai (mokytoja L. Daukutienė) lankėsi Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Trečiokai dalyvavo edukacijoje „Pasaulio gyvūnai”, kurioje susipažino su įvairiais paukščiais, žinduoliais, vabzdžiais, ropliais ir kt. bei šių gyvūnų paplitimu Žemės planetoje. Mokiniai apžiūrėjo stručio ir kolibrio kiaušinius, išbandė vieno didžiausio jaučio – jako – kailio švelnumą ir apžiūrėjo Lietuvos zoologijos sode gyvenusios baltosios meškos Kasparo kailį. Vėliau trečiokai turėjo vartydami paruoštas knygeles surasti iliustracijose pavaizduotus gyvūnus ekspozicijose ir jų pavadinimus surašyti į laiptažodį.

Laikas muziejuje prabėgo nepastebimai ir trečiokai nusprendė, kad mokytis smagu ne tik mokykloje.