Konstitucijos diena paminėta mokyklos bibliotekoje

Spalio 25 d. 8a, 9a ir 10b klasės mokiniai bibliotekoje kartu su istorijos mokytoja Zita Žemaitiene paminėjo Lietuvos Konstitucijos dieną.

Bibliotekininkė Ingrida Jatkauskienė parengė ir pristatė mokiniams pranešimą apie Lietuvos Konstituciją, jos istoriją, principus. Peržiūrėtas dokumentinis režisieriaus Lino Augučio filmas „Pirmoji nuolatinė Konstitucija. 1922 metai“ apie Lietuvos valstybinės teisėtvarkos sistemos kūrimąsi ir plėtrą nuo pirmųjų statutų iki pirmosios nuolatinės Lietuvos Valstybės Konstitucijos.

Vėliau mokiniai atsakė raštu į viktorinos, kurią parengė istorijos mokytoja Zita Žemaitienė, klausimus. Aktyviausia buvo 9a klasė. Be to, mokiniai piešė ir plakatus Konstitucijos tema. Piešinių parodėlė eksponuojama bibliotekoje.