Laimėjimas – sceninės raiškos edukacija

Mokyklos teatro studija (vad.I.Mitrulevičienė) dalyvavo tarptautiniame projekto ,,Nerk į tetrą“ konkurse ir laimėjo virtualų susitikimą su aktoriumi Povilu Jatkevičiumi. Sceninės raiškos dirbtuvės skirtos tiems, kurie nori ištreniruoti liežuvį – jį paaštrinti, paploninti, pakalti ar pastorinti. Kam to reikia? Tikslų gali būti ne vienas. Galbūt po to negirdintys išgirs, kas taip ilgai kartota , juk ne kartą esame atsidūrę tokiose situacijose, kai papasakotos istorijos lieka neišgirstos. Sceninės kalbos sukaupta patirtimi per ZOOM virtualų susitikimą su studijos nariais pasidalino Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius Povilas Jatkevičius. 2019 metais baigęs Lietuvos Muzikos ir teatro akademiją, pradėjęs dirbti teatre ir kituose projektuose, labiausiai jaučiantis vaikų kūrybinius poreikius ir galimybes jaunasis profesionalus vaidybos žinovas pamokė paprastų artikuliacijos pratimų ir žaidimų. Teatro būrelio nariams susitikimo metu labiausia patiko pakartoti greitakalbes, entuziastingai dalyvavo viktorinoje, kuris žinos daugiausiai žodžių iš tam tikros raidės. Nors edukacijai buvo skirta tik valanda, bet ji neprailgo, nes mokiniai aktorių apibėrė klausimais apie jo profesiją, domėjosi, ką reikia geriausiai žinoti norint tapti aktoriumi, ar lengva dirbti šį darbą ir t,t.

Nuoširdžiai dėkojame Kauno dramos teatrui už mūsų studijos vaikų atliktų kūrybinių darbų įvertinimą ir dovaną – virtualią edukaciją. Nuoširdų ačiū tariame aktoriui Povilui Jatkevičiui už galimybę pažinti teatro užkulisius ir kartu džiaugiamės, kad galime daugiau sužinoti, patirti, praplėsti savo kūrybinį akiratį.

190075997_4593718647305592_2454442452994124448_n