LMS Kauno mokinių savivaldų informavimo centro „ŠTURMAS“

LMS Kauno mokinių savivaldų informavimo centro atstovės kovo 17 d. pakvietė 7-10 klasių mokinius į susitikimą. Šio ,,ŠTURMO“ metu merginos pristatė Lietuvos moksleivių sąjungą, jos tikslus ir veiklas. Supažindino mokinius su savanorystės galimybėmis.
,, Ar nori pabandyti savanoriauti organizacijoje, kurios bendruomenė – viena didelė šeima? Gal nori išbandyti save ir įgyti pradinius komunikacijos, rinkodaros ar renginių organizavimo pagrindus? O gal nori bendrauti su Kauno mokinių savivaldomis ir padėti joms spręsti iškilusias problemas? LMS KMSIC kviečia tave į padalinio savanorių priėmimą! Jo metu išgirsi apie kiekvieno komiteto veiklą, galėsi save išbandyti jų simuliacijose bei gauti atsakymą į visus Tau iškilusius klausimus iš mūsų padalinio savanorių bei koordinatorių!“ Susidomėję šia veikla mokiniai gali kreipti į mokyklos tarybos pirmininkę, Kauno mokinių savivaldos narę Austėją Savickaitę.