Moderniosios technologijos švietimui

MTS

VGTU inžinerijos licėjus kartu su dar trimis mokyklomis (Kauno Šančių mokykla-daugiafunkciu centru, Vilniaus rajono Riešės gimnazija ir Vilniaus rajono Buivydiškių pagrindine mokykla) vykdo ES finansuojamą projektą „Moderniosios technologijos švietimui“.

Projekto tikslas – atnaujinti projekte dalyvaujančių mokyklų ugdymo turinį ir turinio įgyvendinimo priemones pritaikant STE(A)M koncepciją bei pasidalinti gerąja patirtimi.

VGTU inžinerijos licėjus šiame projekte atlieka konsultuojančios ugdymo įstaigos vaidmenį: organizuoja mokymus mokytojams, mokyklų administracijos atstovams.

IKT priemonės bei įvairūs interaktyvūs įrankiai – puikus šių dienų vaikų motyvavimo bei dėmesio atkreipimo ir koncentravimo pagrindas. Mokytojas, žinantis naujausias IT priemones ir gebantis jas tinkamai taikyti pamokose, užsitikrins glaudesnę komunikacinę sąsają su savo mokiniais ir pastarųjų bus traktuojamas kaip modernus ir šiuolaikiškas.

Projektas įgyvendinamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

invest

Projekto naujienos