Mokinių taryba drąsiai gali sakyti: „Klasės pasiruošė adventui!”

Dėkojame kiekvienai klasei, kuri dalyvavo konkurse „Šventos Kalėdos klasėje” ir jau lapkričio 29 dieną – advento pradžią – pasitiko papuošusios kabinetą savo pasirinkta tema. Kūrybingumo ir gamtą tausojančių sprendimų netrūko – panaudotos lengvai perdirbamos žaliavos dekoracijoms arba ne pirmus metus tarnaujančios puošmenos. Po kruopščių ir ilgų taškų skaičiavimo mokinių taryba išrinko dvi klases nugalėtojas: 2 d ir 8 a.

Antrokų sukurtas „Minecraft” pasaulis klasėje nustebino komisiją dėl savo antrą kartą panaudojamų žaliavų (seni testai, virtę snaigėmis, konstruktoriaus detalės – žaisliukai eglutei, per matematikos pamokas apskaičiuoti kubai – „Minecraft” žaidimo veikėjais).

8-tokų klasėje vyravo magiškos „Hario Poterio” temos, kurios visiems priminė apie nepaprastą jaukumą ir gėrio pergalę kovoje prieš blogį.

Tikimės, kad mokiniams likusios savaitės iki šv. Kalėdų savo papuoštose klasėse bus jaukios, džiugios ir viltingos.