Mokyklos vasaros dienos stovykla

Pasibaigus mokslo metams 1-4 klasių mokinius ugdymo įstaiga pakvietė į vasaros dienos stovyklą, kuri vyko nuo birželio 14 iki 30 dienos. Pirmosios dienos buvo skiriamos vienas kito pažinimui, tad vaikai žaidė įvairius susipažinimo žaidimus. Geriau pažinę vienas kitą spalvotomis kreidelėmis ant asfalto kūrė stovyklos pavadinimą ir logotipą, o vėliau ir taisykles. Turėdami stovyklos logotipą ir pavadinimą vaikai kiekvieną dieną skyrė įvairioms veikloms. Daugiausia emocijų mažiesiems sukėlė diena, skirta judriesiems žaidimams: mokiniai žaidė balionų mūšį ir kvadratą bei kitus mėgstamus vaikų žaidimus. Spalvadienis taip pat paliko daug emocijų: vaikai pūtė įvairiaspalvius muilo burbulus ir dalyvavo varžybose. Teigiamų emocijų sukėlė ir filmadienis, kurio metu žiūrėjo filmą ir valgė spragėsius. Stovyklautojai sulaukė ir svečių. Atvyko policijos pareigūnė Ernesta Abromavičienė, ne viena, kartu su ja atskubėjo ir policijos pareigūnas Amsius. Vaikai apsilankymo metu, ne tik gavo informacijos apie saugų elgesį kelyje, bet ir dovanų už nupieštus piešinius. Mažųjų nuostabai gaisrinės mašina tiesiog atvyko į mokyklos kiemą. Gaisrinėje dirbantys darbuotojai vaikus trumpai supažindino su gaisrininko profesija ir aprodė kasdieninius darbo irankius. Svečiuose sulaukėme ir specialiosios pedagogės Sandros Gudunskienės su savo augintine Zlata, kuri yra anglų spingerspaniels veislės daugkartinė parodų nugalėtoja ir čempionė. Specialioji pedagogė ne tik suteikė informacijos apie Zlatos laimėjimus, bet ir atsakė į vaikams rūpimus klausimus apie augintinės priežiūrą. Stovyklautojai turėjo progą stebėti, kokias komandas moka Zlata. Taip pat svečiuose sulaukta ir socialinės pedagogės su augintiniu Hugu. Vaikai taip pat stebėjo, kokias komandas moka Hugas ir uždavė rūpimus klausimus.

Stovykloje vaikai, ne tik turi galimybę aktyviai praleisti laiką, bet ir pailsėti. Tad ugdytiniai turėjo progą spalvinti mandalas. Karštomis birželio dienomis atsigaivinti padėjo žaidimai su vandens šautuvais. Stovykla pabaigta jaukiu pikniku mokyklos kieme.