Mūsų laikas kartu. Emocijų kokteilis

Birželio 8 d. mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių socialinio emocinio ugdymo praktinė konferencija „Mūsų laikas kartu. Emocijų kokteilis“. Mokiniai demonstravo, kaip per mokslo metus išmoko atpažinti ir įvardinti kasdien patiriamas emocijas, nusakyti, kaip aplinka, draugai bei kiti žmonės veikia mūsų emocijas bei kaip tinkamai su savo emocijomis draugauti. Džiugu, kad SEU pamokėlių metu mokiniai suprato, kad tai yra labai svarbi kiekvieno mūsų gyvenimo dalis ir kad skirtingi žmonės emocijas jaučia skirtingai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Sūnelaitienė papasakojo, jog emocijos ne tik daro įtaką žmonių elgesiui, mąstymui ir jausmams, bet jos daro įtaką ir mūsų kūnui. Susipažinome su „emocijų kūno žemėlapiais“, rodančiais, kurios kūno dalys yra aktyviausios tuo metu, kai žmogus patiria tam tikrą emociją. Konferencijos metu mokiniai analizavo skirtingas situacijas, jų metu užgimusias emocijas ir gamino tikrą „emocijų kokteilį“. Tobulino savo įgūdžius naudotis emometru, atpažinti ir įsivertinti savo emociją bei kuo tiksliau ją perkelti ant popieriaus. Pabaigoje visi džiaugėmės kiekvienoje klasėje naujai eksponuojama emocijų galerija.