Netradicinės ugdomosios veiklos

Birželio 22 – 23 d. 5 -10 klasių mokiniai mokėsi netradiciškai – jiems buvo organizuotos įvairios integruotos veiklos. Sporto, menų ir technologijų dieną visų klasių mokiniai dalyvavo orientacinėse varžybose. Mokiniai pasiskirstę poromis, gavo žemėlapius ir turėjo surasti 15 punktų. Po šios užduoties sporto salėje vyko draugiškos kvadrato varžybos tarp 5-6 ir 7-8 klasių komandų, o 9 – 10 klasės žaidė futbolą. Dailės ir technologijų užsiėmimų metu visi draugiškai gamino dekoracijas, kurias galima bus panaudoti rugsėjo pirmąją. Kita diena buvo skirta kalboms, matematikai bei informacinėms technologijoms ir socialiniams mokslams. Per integruotas matematikos ir informacinių technologijų veiklas mokiniai atliko užduotis, Kahoot viktoriną, sprendė kryžiažodžius, pildė magiškus kvadratus. Lietuvių ir anglų kalbos mokytojos supažindino su kalbos įdomybėmis, o mokiniai savo žinias apie gimtąją ir anglų kalbą taip pat pasitikrino atlikdami Kahoot apklausas, sprendė kryžiažodžius, rusų kalba mokiniai susipažino su Ukrainos dainininkais, laimėjusiais Euroviziją, ir jų dainomis. Istorijos ir geografijos užsiėmimai taip pat buvo skirti Ukrainai. Mokiniai susipažino su Ukrainos istorija, kaip ji susijusi su Lietuvos istorija, prisiminė LDK laikus. Taip pat aiškinosi geografines Ukrainos ypatybes, kaip vystoma žemdirbystė stepėse, kokių iškasenų Ukrainoje daugiausia, kokios Ukrainoje vykstančio karo priežastys ir pan. Jaunesni mokiniai turėjo sudėti ir Ukrainos žemėlapio dėlionę. Įsibėgėjant vasarai sėdėti kabinete ir dirbti įprastai darosi labai sunku, todėl šias dvi dienas mokiniai ugdėsi kūrybiškumo, pilietiškumo, komunikavimo, skaitmenines, kultūrinę ir pažinimo kompetencijas dalyvaudami kitokiose patirtinėse veiklose.