Orientacinis žaidimas ,,Atrask, tai – šančiai”

Žaidimas vyko 2022 m. lapkričio 18 d. (penktadienį) . Jį vykdė Žemųjų Šančių bendruomenė per projektą ,,Šančiai jungia“, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Dalyvavo mūsų mokyklos 9 – 10 klasių mokinių komandos. Aktyviai veikdami komandoje mokiniai atliko pateiktas užduotis, atrado Šančių istorijos objektus ir susipažino su jų istorija. Startas buvo prie parduotuvės ,,Norfa“ . Čia dalyvius pasitiko, paaiškino taisykles ir išlydėjo Šančių gidė Rolanda Girskienė. Žaidimo dalyviai turėjo turėti išmanųjį telefoną ir įsirašę programėlę „QR kodo skaitytuvas“. Starto vietoje komandos gavo užduotis. Komanda tekstinių ir vaizdinių užuominų pagalba ieškojo objektų ir atliko užduotis, kurias radę nusiskaitė QR kodus telefono programėle. Finišavo komandos Kauno V.Kudirkos viešosios bibliotekos Šančių padalinyje.

Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir prizais, o visos komandos padėkomis.