Pagrindinio ugdymo pažymėjimų įteikimo šventė

Birželio 23 dieną į mokyklą pakvietėme 8 ir 10 klasių mokinius atsiimti pagrindinio ugdymo pažymėjimų.

Aštuntokams įteikti pagrindinio ugdymo I pakopos baigimo pažymėjimai. Juos pasveikino mokyklos administracija, auklėtoja ir dėstančios mokytojos. Netrukus mokyklos kieme susirinko ir dešimtokai. Jei aštuntokų sulauksime rugsėjį, tai dešimtokai, deja, jau palieka mūsų mokyklą. Jiems pažymėjimus įteikė direktoriaus funkcijas atliekanti Violeta Čiuldienė, klasių auklėtojos aktyviausiems mokiniams įteikė padėkas. Visi gavo ir po laimės riešutėlį bei gėlytę.

Po oficialios ceremonijos su auklėtojomis mokiniai pynė vainikus su gautomis gėlytėmis, svajojo apie ateitį, įpynė savo norus. Supintus vainikus visi drauge paleido Nemunu, kad plauktų iki Joninių nakties nešdami mokinių svajones išsipildymo link.