Paskutinė pamoka dešimtokams

Dešimtokų auklėtojos Jurgita Sūnelaitienė ir Ingrida Pagrandienė pakvietė birželio 28 d. savo auklėtinius į paskutinę pamoką. Jiems dar kartą pateikė svarbių gyvenimo patarimų – tikėti, kad viskas bus gerai, mokėti padėkoti, pasitikėti savo jėgomis… Linkėjimus auklėtojos palydėjo daina ,,Tu vėjo paklausk“. Po to dešimtokus ir jų auklėtojas sveikino mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė. Pirmiausia įteikė dešimtokų auklėtojoms Padėkos raštus už sėkmingą vadovavimą klasei, o po to kiekvienam dešimtokui – Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimus. Justina Krištopaitytė gavo ir direktorės pagyrimą už puikų mokymąsi ir elgesį, o geografijos mokytoja Romualda Bubelevičienė jai dar įteikė knygą už sėkmingą dalyvavimą olimpiadose, konkursuose bei projektuose.
Mieli dešimtokai, sėkmė ateina tik tiems, kurie tiki savimi ir yra pasirengę laimėti. Sėkmės jums!