Pažink profesiją – bibliotekininkė

Birželio 9 d. pradinių klasių mokinių karjeros ugdymo dieną ,,Pažink profesiją“ 1a klasės mokiniai su mokytoja Edita Matelioniene lankėsi mokyklos bibliotekoje. Bibliotekininkė Ingrida Jatkauskienė supažindino mokinukus su savo profesija, parodė ir papasakojo apie darbą bibliotekoje. Taip pat paaiškino, kaip reikia elgtis joje, supažindino su bibliotekoje esančiomis knygomis, kaip rasti reikiamus leidinius lentynose, kaip elgtis su paimta iš bibliotekos knyga. Mokiniai klausėsi Justino Marcinkevičiaus eiliuotos pasakos ,,Grybų karas“ įrašo. Pasiėmę sudominusias knygutes pirmokai jomis džiaugėsi vartydami ir skaitydami. Bibliotekininkė Ingrida noriai padėjo mokiniams surasti reikiamą informaciją knygose. Po apsilankymo bibliotekoje mokiniai žadėjo sugrįžti čia dar kartą, pasiimti knygutę, kad galėtų paskaityti parsinešę į namus, o kai kurie galbūt norėtų užaugę taip pat dirbti bibliotekoje.