Pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas

Balandžio 11 d. vyko 1 – 4 klasių mokinių dailyraščio konkursas. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Buvo sudarytos 4 konkurso dalyvių grupės:1 klasės, 2 klasės, 3 klasės ir 4 klasės mokinių. Iš kiekvienos klasės dalyvavo po 2 mokinius. Vertinant dailiojo rašto darbus, buvo atsižvelgiama į teksto išdėstymą, rašto aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką, atidumą ir kalbos taisyklingumą. 1-4 kl. mokinių dailyraščio konkurse dalyvavo 16 mokinių. Konkurso dalyviams: Vidmantui Karvaičiui 1a kl. (pradinių klasių mokytoja metodininkė Rita Visockienė), Lukui Salemonui 1b kl. (pradinių klasių vyresnioji mokytoja Rasa Miseckienė), Mantei Mikuckytei 2a kl. (pradinių klasių mokytoja Greta Mickutė), Elijai Dzikaitei ir Samantai Valionytei (pradinių klasių mokytoja Gustė Žukauskaitė), Paulinai Paškevičiūtei 3a kl. (pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Matelionienė) buvo įteikti diplomai už sėkmingą dalyvavimą, o kitiems dalyviams Domui Aliuškevičiui 1a kl. (pradinių klasių mokytoja metodininkė Rita Visockienė), Rugilei Piešinaitei 1b kl. (pradinių klasių vyresnioji mokytoja Rasa Miseckienė), Estrėjai Padelskaitei 2a kl. (pradinių klasių mokytoja Greta Mickutė), Šarūnei Šimkevičiūtei ir Eliotui Maloškai 3b kl. (pradinių klasių mokytojas Tautvydas Kelpšas), Judrei Grikšaitei ir Smiltei Girdauskaitei 4a kl. (pradinių klasių mokytoja metodininkė Ramunė Žičkienė), Vaivai Miseckaitei ir Dovydui Mažlekui 4b kl. (pradinių klasių vyresnioji mokytoja Edita Jakubonytė) įteiktos padėkos.