Projektas ,,Renkuosi profesiją”

Vaikai visuomet džiaugiasi, kai į mokyklą ateina tėveliai papasakoti apie savo profesijas. Ne išimtis ir šį kartą. 4c klasės mokiniai ir mokytoja Vita Masaitienė nekantriai laukė Rapolo tėvelio Žilvino Slauskio, kuris yra dirba Lietuvos sporto universitete Ryšių su visuomene skyriaus direktoriumi. Tėtis papasakojo apie universitetą, priminė vaikams, kaip reikia sveikai gyventi. Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kokių profesijų atstovus ruošia ši aukštoji mokykla, kurios specialybės seniausios, naujausios. Atlikę keletą fizinių pratimų, vaikai kibo atlikti tėčio Žilvino paruoštų užduočių. Ketvirtokai rungtyniavo, kuris daugiau teisingai atsakys į pateiktus klausimus. Svečias pagyrė mąstančius mokinius, atsakė į ne tik vaikų, bet ir į mokytojos klausimus. Be abejo, vaikai džiaugėsi gavę dovanų.

Ką gali žinoti: gal praeis keleri metai ir ketvirtokai taps šios aukštosios mokyklos studentais?