Raiškiojo skaitymo konkursas

Gegužės 12 d. mūsų mokyklos 5a klasės mokinės Gytė Likaitė ir Eglė Visockytė dalyvavo Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų organizuotame raiškiojo skaitymo konkurse. Gytė laimėjo II vietą 5- 7 klasių grupėje, o Eglė gavo dalyvio padėką. Abi mokinukės pasisėmė puikių emocijų ne tik klausydamos kitų konkurso dalyvių pasirodymų, bet ir gavusios galimybę pažinti įdomias asmenybes – tai vertinimo komisijos nariai poetė, buvusi Lietuvos Seimo narė Dalia Teišerskytė ir aktorius, Kauno dramos teatro direktorius Egidijus Stancikas. ,,Poezija – sielos atgaiva, ji gali praskaidrinti kasdienybę, todėl labai svarbu ją atrasti, pažinti ir prisipratinti“, – kalbėjo poetė Dalia Teišerskytė. Skaityti poeziją, nenutolti nuo jos ragino ir Egidijus Stancikas.