Respublikinė mokytojų ir mokinių konferencija ,,Asmenybės ir inovacijos“

Gegužės 6 d. VDU Žemės ūkio akademijoje vyko Respublikinė mokytojų ir mokinių konferencija ,,Asmenybės ir inovacijos“ , kurioje dalyvavo mūsų mokyklos mokinės. Jos skaitė pranešimus sekcijoje ,,Lyderystė ir autoritetai“. 6a klasės mokinės Ieva Juodiškytė ir Gabija Kulkytė parengė pranešimą ,,Marijonas. Trys milijonai gerbėjų“, Miglė Klimonytė, Neda Arkušauskaitė ir Erika Kairytė aptarė Olego Šurajevo fenomeną, o Miglė Karčiauskaitė papasakojo, kaip ji mokosi pilietiškumo iš Gabrieliaus Liaudansko – Svaro. Mokines konsultavo lietuvių kalbos mokytoja Ramunė Šmitienė. Mergaitės ne tik įgijo viešojo kalbėjimo patirties, bet ir išklausė labai įdomius ir informatyvius I dalies pranešimus apie tai, kaip smegenys prisitaiko prie naujų iššūkių, kodėl turime keistis šiandien, o ne rytoj, apie motyvaciją siekti užsibrėžtų tikslų, kuriuos skaitė mokslo žurnalistė Goda Raibytė, dėstytojas bei rašytojas Liutauras Degėsys ir kt.