Rusų kalbos savaitė

Jungtinių tautų organizacija (JTO) paskelbė birželio 6-ąją Rusų kalbos diena. Ši data pasirinkta garsaus rusų poeto Aleksandro Puškino garbei, nes tai jo gimimo diena. Minint šią kalbos šventę VDU klasikinio ugdymo mokykloje buvo paskelbta rusų kalbos savaitė (nuo 2021-06-06 iki 2021-06-10). Mokiniai vykdė įvairią veiklą. 6,7,8 klasių moksleiviai dalyvavo rusų kalbos dailyraščio konkurse ir buvo surengta 6-8 klasių mokinių dailyraščio geriausių darbų paroda. 8 klasių moksleiviai virtualiai apsilankė vieninteliame Pabaltytyje veikiančiame Aleksandro Puškino literatūriniame muziejuje Markučio dvare Vilniaus mieste. Visi mokiniai diskutavo apie svarbą bei priežastis mokytis užsienių kalbų, prisiminė šešias oficialias JTO kalbas.