Saulės spindulėlis

Birželio 8 dieną VDU klasikinio ugdymo mokykloje vyko Kauno miesto ketvirtų klasių mokinių savos kūrybos eilėraščio ir iliustracijos konkurso, skirto Kauno gimtadieniui paminėti, „Saulės spindulėlis” II etapas. Dalyviai skaitė savos kūrybos eiles, pristatė iliustracijas. Sveikiname visus dalyvius, kurie suteikė malonių akimirkų šventės svečiams ir vertinimo komisijai. Vertinimo komisija, kurios narė buvo ir poetė Zenė Sadauskaitė, negailėjo teigiamų įvertinimų ir šiltų žodžių, džiaugėsi vaikų kūrybiškumu, eiliuota dovana gimtajam miestui, Tėvynei. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, smulkiomis prisiminimo dovanėlėmis ir mokinių kūrybos knygutėmis, kuriose yra jų eilėraščiai ir iliustracijos.