Solidarumo bėgimas „Gelbėkit vaikus – 2022“

Rugsėjo 22 d. minėdami Europos darnaus judumo savaitės pabaigą ir Tarptautinę dieną be automobilio, mokyklos pradinių klasių mokinukai dalyvavo solidarumo bėgime ,,Gelbėkit vaikus 2022”. Šio bėgimo misija – pasaulį daryti geresnį, skatinant solidarumą ir renkant paramą tiems, kam jos labiausiai reikia.

Šių metų solidarumo bėgimo tikslai: ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą, suteikti pagalbą Lietuvos ir Ukrainos vaikams.

Mokinukai džiaugėsi galėdami bėgti su tikslu padėti tiems Lietuvos ir Ukrainos vaikams, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. Bėgti drauge su bendramoksliais ir mokytojais. Bėgti ir parodyti sau ir kitiems, kad tam, kad padarytum gerą darbą, užtenka tik noro ir vikrių kojų.