Sporto ir mokslo sintezė

Projekto veiklos

Vasaros stovyklos prisiminimai

2022 m. rugsėjis

Dar viena vasara, dar viena stovykla. Mokiniai su mokytojo padėjėja Rima veikė daug: kalbėjosi, ilsėjosi, žaidė, piešė įvairiais būdais, kūrė dovanėles sau ir artimiesiems, darė šedevrus iš smėlio, sportavo.

Stovykloje vyko ir edukacija „Indėnų muzika“. Stovyklautojai linksmai dainavo dainas apie indėnus, kūrė ritmines improvizacijas ir kupini pozityvių emocijų smagiai leido laiką draugų būryje. Edukaciją vedė muzikos mokytoja Giedrė.

Sportines užduotis paįvairino priemonės, įsigytos vykdant sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą „Sporto ir mokslo sintezė“. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Sporto šventė „Sportuoja visa šeima“

2022 m. birželis

Saulėtą antradienio popietę į mokyklos kiemą rinkosi pradinių klasių mokinių šeimos. Čia vyko sporto šventė „Sportuoja visa šeima“. Šventę pradėjo mokytoja Rūta šiaurietiško ėjimo su lazdomis pamokėle tėveliams. Šią priemonę įsigijome vykdydami sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą „Sporto ir mokslo sintezė“. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Po to visos komandos atliko orientavimosi užduotį – mokyklos prieigose ir Dainavos parke ieškojo paslėptų dešimties punktų su įvairiomis užduotimis. Anksčiausiai atlikusios užduotį komandos išbandė įvairias estafetes ir žaidimus. Sportinės užduotys baigėsi virvės traukimu – tiek tėvelių, tiek vaikų komandos buvo labai aktyvios. Už aktyvų dalyvavimą kiekviena šeima buvo apdovanota padėkomis ir saldžiais prizais.

Beisbolo apdovanojimai

2022 m. kovas

2022-03-20 Vilniuje vyko Lietuvos beisbolo asociacijos 2021 – 2022 m. U10 žiemos čempionato finalinis turas, kuriame dalyvavo trijų sporto mokyklų ir mūsų mokyklos komanda. Mūsiškiai užėmė III vietą. Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas mūsų komandos žaidėjas Augustinas Kanišauskas (4a kl.). Geriausia komandos mušėjas – Kristupas Kačinskas (1a kl.), geriausias komandos gynėjas – Rokas Jusys (4c kl.). Beisbolo įrangą įsigijome vykdydami sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą „Sporto ir mokslo sintezė“. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Sveikiname!

Atnaujinta: 2023-02-24