Sporto šventė „Sportuoja visa šeima“

Saulėtą antradienio popietę į mokyklos kiemą rinkosi pradinių klasių mokinių šeimos. Čia vyko sporto šventė „Sportuoja visa šeima“. Šventę pradėjo mokytoja Rūta šiaurietiško ėjimo su lazdomis pamokėle tėveliams. Šią priemonę įsigijome vykdydami sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą „Sporto ir mokslo sintezė“. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Po to visos komandos atliko orientavimosi užduotį – mokyklos prieigose ir Dainavos parke ieškojo paslėptų dešimties punktų su įvairiomis užduotimis. Anksčiausiai atlikusios užduotį komandos išbandė įvairias estafetes ir žaidimus. Sportinės užduotys baigėsi virvės traukimu – tiek tėvelių, tiek vaikų komandos buvo labai aktyvios. Už aktyvų dalyvavimą kiekviena šeima buvo apdovanota padėkomis ir saldžiais prizais.