Sudie, pradine!

Atsisveikinimo su pirmąja mokytoja ir klase diena prasidėjo ypatingomis pamokomis. Meilės ir dėkingumo pamokoje pradinukai prisiminė žmones, kurie padėjo jiems jie augti, įgyti žinių, formuoti vertybes. Birželio 10 d. į gražiai papuoštą aktų salę ketvirtos klasės mokiniai pakvietė mokytojus, tėvelius į nuostabią šventę „Sudie, pradine“, kurioje skambėjo eilės, dainos, sveikinimai, gražūs žodžiai bei linkėjimai. Mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė įteikė pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus. Taip pat buvo įteiktos padėkos mokiniams, geriausiais pasiekimais baigusiems pradinio ugdymo pakopą. Tėveliai ir mokytojai nuoširdžiai pasveikino būsimus penktokus, linkėjo jiems svajonių išsipildymo, sėkmės. Ketvirtokų padovanota magnolija buvo pasodinta mokyklos kieme, o suolelis papuoš mokyklos aplinką. Šaunieji ketvirtokai išbėgo pasitikti vasaros, o mes lauksime jų sugrįžtant jau į penktą klasę.