Susipažįstame su mokyklos ir Šančių istorija mokyklos muziejuje

Minėdami Tarptautinę muziejų dieną 4a klasės mokiniai aplankė mokyklos muziejų. Pirmiausia mokiniai aptarė, kas yra muziejus, kaip reikia jame elgtis. Paskui susipažino su Šančių istorija, kaip nuo 19 a. pradžios čia daugėjo gyventojų, kokios gamyklos buvo čia įsikūrusios, kokios pirmosios mokyklos įsteigtos. Ketvirtokai taip pat turėjo galimybę susipažinti ir su mokyklos istorija, kaip ji keitėsi, kokiais vardais vadinosi. Įdomiausia buvo pamatyti skaičiuotuvą ir pasimokyti, kaip juo seniau skaičiuodavo. Sudomino ir poetės Janinos Degutytės rašomoji mašinėlė. Mokiniai susidomėję vartė albumus, kuriuose ieškojo pažįstamų veidų – juk kai kurių tėveliai ar net seneliai taip pat baigė šią mokyklą. Po užsiėmimo visi sutarė, kad istorinį atminimą reikia saugoti.