Susitikimas su viršila

Kovo 21 d. 8b kl. mokinius aplankė svečias iš Juozo Vitkaus inžinierijos bataliono. Susitikimo metu Soliario tėvelis, viršila Dainius Kalikauskas, papasakojo apie bataliono kasdienybę, apie karių išsilavinimą ir jiems keliamus reikalavimus, apie fizinį pasirengimą, Lietuvos kariuomenės karių laipsnius ir skiriamuosius ženklus bei civilinės saugos ženklus. Mokiniai sužinojo, kaip be degtukų užkurti laužą, kaip išvalyti užterštą vandenį, kad būtų galima gerti ir dar daug kitų patarimų. Susitikimo pabaigoje mokiniai dalyvavo viktorinoje ir, teisingai atsakę į pateiktus klausimus, buvo apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis. Atsisveikindamas viršila įteikė visiems po knygelę „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metu: rimti patarimai linksmai“. Ačiū Soliario tėveliui Dainiui Kalikauskui už įdomų pasakojimą ir suteiktas žinias.