Sveika gyvensena sveikam rytojui!

Spalio 16 d. 8a ir 8b klasių mokiniai su savo auklėtojomis bei socialine pedagoge dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių ir mokytojų forume „Sveika gyvensena sveikam rytojui“. Forumas vyko Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje. Mokiniai susižavėję dalyvavo virtualios realybės užsiėmimuose: „Markerspace“ veiklose – bandymuose su šviesos lazeriu, pagilino robotukų programavimo pagrindus, mokėsi „pagaut debesėlį savo galia“ su biologinio grįžtamojo ryšio aparatūra, dalyvavo užsiėmime „Virtualios realybės uraganas“ su VR akiniais, opti koordinaciniais akiniais ir stimuliatoriumi bei mokėsi tvaraus gyvenimo būdo taisyklių kūrybinėse dirbtuvėse, kurias organizavo „Kūrybos kampas 360“. Mokytojos taip pat laiką leido prasmingai. Jos dalyvavo mokytojų konferencijoje „Tvaraus gyvenimo būdo taisyklė – mažiau yra daugiau“.