„Sveikatą stiprinančių mokyklų banga 2023” – sveikatingumo diena ,,Būk sveikas visada!”

„Sveikatą stiprinančių mokyklų banga 2023”  – sveikatingumo diena ,,Būk sveikas visada!”

Bangos savaitę balandžio 28d., penktadienį, užbaigėme Sveikatingumo diena.

Pradinių klasių mokinukai šventę pradėjo visi drauge šokdami bendrą šokį, po to išsiskirstė ir mokyklos aplinkoje atliko įvairias sporto ir sveikatinimo užduotis. Sugrįžę į klases mokinukai kalbėjosi apie sveiką mitybą ir vaišinosi sveikais užkandžiais.

Vyresnėms klasėms buvo organizuojamos įvairios sportinės veiklos: penktokai rungėsi kvadrato varžybose, šeštokai mokėsi žaisti mini golfą; septintokai rodė išmintį orientacinio sporto varžybose. Vyriausieji – aštuntų dešimtų klasių – mokiniai žaidė mokyklos tinklinio varžybų finalines rungtynes.

Šventės pabaigoje mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė ir fizinio ugdymo mokytoja Rūta Simonavičienė visas klases apdovanojo Padėkos raštais, o tinklinio varžybų nugalėtojus ir medaliais.