Tamsybių pasaulyje

Spalio 28 dienos popietę mokyklos požemio koridoriuje susibūrė visas tuntas nelabųjų tamsos padarų – raganų, vampyrų, vaiduoklių, žvėrių ir netgi naujausių mitologinių veikėjų – zombių ir kitokių būtybių. Persirengėliais virtę popietės organizatoriai 4a kl. mokiniai (mokyt. V.Šitikovienė) kartu su teatro būrelio nariais (mokyt. I. Mitrulevičienė) renginio metu įvairius žaidimus žaidė, užduotis atliko, baisius nutikimus ir istorijas pasakojo, susineštomis vaišėmis dalijosi, o netyčia kokį smalsų vaiką, į tamsų koridorių užklydusį, visaip kaip įmanydami gąsdino.
Žaidžiant ir vaidinant įvairius persirengėlius tarsi trumpam pasineriama už šiapusinio pasaulio ribų į tamsos, mirusiųjų, požemių misterijas, o vaidybiniai ritualai tai pagarbos žmogui svetimo pasaulio jėgoms išraiška.