Tarptautinis pradinių klasių mokinių projektas „Kalėdinis žaisliukas“

Tai tarptautinis pradinių klasių mokinių projektas ,,Kalėdinis žaisliukas“ , kuriame dalyvauja daugiau nei 350 mokyklų, o joms atstovauja mažiausiai 10 000 moksleivių iš 17 skirtingų šalių. Projekte dalyvaujančios mokyklos buvo suskirstytos į 14 skirtingų grupių. Mūsų grupėje buvo 25 mokyklos iš Austrijos, Kroatijos, Prancūzijos, Vokietijos, Graikijos, Vengrijos, Portugalijos, Italijos, Rumunijos, Ispanijos ir Britanijos. Visi pradinių klasių mokiniai nuo rudens kūrė kalėdines dekoracijas bei žaisliukus.

Papuošimuose atsispindėjo Kauno ir Lietuvos simboliai. Paskui juos išsiuntėme savo partneriams – kiekvienai iš savo grupės mokyklų. Šio tarptautinio projekto metu mokiniai ugdėsi bendradarbiavimo, bendravimo ir kūrybiškumo kompetencijas.

Labai smagu, kad ir mūsų mokyklos bendruomenė jau sulaukė Kalėdinių žaisliukų iš kitų šalių, jais puošiame mokyklos erdves.