UNESCO: Tarptautinė raštingumo diena

Rugsėjis – ne tik naujų mokslo metų pradžia. Tai ir Tarptautinės raštingumo dienos minėjimo laikas. Mūsų mokykla, priklausydama UNESCO mokyklų tinklui, kasmet šią dieną primena mokiniams apie raštingumo svarbą. Moksleiviai rašo diktantą, o mokytojos renka raštingiausius mokinius. Tad šiemet raštingiausių mokinių būrį sudaro šie 5- 10 klasių mokiniai: Jokūbas Siniauskas, Lidija Jurkšaitė, Džiugas Laučius, Gabija Zdanevičiūtė, Patricija Kačinskaitė, Emilija Butkutė, Ugnė Beinoravičiūtė, Erikas Petkevičius, Juventa Ieva Karsokaitė, Austėja Kučinskaitė, Lukas Žitkevičius, Smiltė Sabašinskaitė, Ieva Našliūnaitė, Ugnė Survilaitė, Ainė Genišauskaitė, Austėja Nesterenkaitė, Patricija Žmuidaitė, Kajus Samukaitis, Samanta Eimutytė, Matas Misiūnas, Karina Jemeljanenko, Martynas Kučinskas, Justas Šukauskas, Kamilė Čiupaitė, Evita Mikalauskaitė, Akvilė Dulkytė, Viktorija Dervinskaitė.

Sveikiname juos ir linkime sėkmės!