UNESCO: Tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną minima Tarptautinė tolerancijos diena. Šiemet tolerancijos simbolis – Tolerancijos namas. Moksleiviai piešė piešinius, kūrė maketus – namus, apie kuriuos svajoja, kuriuose norėtų gyventi. Namo simbolis skirtas aptarti tai, jog žmonės gyvena visuomenėje kaip daugiabutyje name, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti ir gyventi kaimynystėje.

7a klasės mokiniai su klasės vadove susidomėję žiūrėjo filmą „Kaip „Titanikas” mane išgelbėjo” apie autizmo paliestus žmones. Filmo peržiūrą pradėję pokalbiu apie tai, kas yra tolerancija, po filmo peržiūros dalindamiesi įspūdžiais dar kartą įsitikino, kad mitus apie tai, ko nežinome, reikia sugriauti, kad mes visi esame išskirtiniai ir unikalūs. Atlikę refleksiją žodžiu ir raštu septintokai paliko gražių ir prasmingų minčių apie tai, ką šiandien suprato.