Viktorina „MAŽIAU – TVARIAU! ARČIAU – SVEIKIAU!“

2023 m. balandžio 17 – gegužės 7 dienomis, 1b klasės mokiniai kartu su pradinio ugdymo mokytoja Guste Žukauskaite dalyvavo internetinėje viktorinoje „Mažiau – tvariau! Arčiau – sveikiau!”, skirtoje paaiškinti / pagilinti žinias moksleiviams apie tvarumą, maisto tausojimą, ekologinius bei nacionalinės kokybės maisto produktus, sveiką mitybą ir fizinį aktyvumą. Visas užduotis atlikome individualiai, tačiau konkurse dalyvavome kaip komanda. Atlikdami pasiruošimo, taip pat papildomas užduotis, rinkome papildomus taškus. Nors ir nepatekome tarp 10 stipriausių 1-2 klasių Lietuvos komandų, tačiau be galo džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokinys Ugnius Abramavičius teisingai atsakė į visus viktorinos klausimus ir surinko 100% taškų!