Žemė – mano namai

Kauno Šančių mokykloje – daugiafunkciniame centre 2018 m. kovo 19-20 d. vyko pradinių klasių mokinių projektas „Žemė – mano namai“. Projekto tikslas buvo patrauklia vaikams forma ugdyti jų gamtamokslines kompetencijas. Pradinukai rinko medžiagą apie atliekamus tyrimus, susijusius su ekologinėmis problemomis, aiškinosi, kuo galime padėti gamtai, kūrė darbelius iš surinktų antrinių žaliavų, po to įkūrė gėlių ir vėjo malūnėlių parką. Kovo 20-tąją, ,,Žemės dieną”, paminėjo kartu su Kauno marių regioninio parko direkcijos atstovais ir personažu lape, su kuriais diskutavo žemės saugojimo temomis, žiūrėjo edukacinius filmukus.

Džiugu, kad projekto metu mokiniai įgijo daugiau žinių ir praktinių įgūdžių apie ekologiją, antrinių žaliavų panaudojimą. Vaikai pasižadėjo saugoti ir tausoti gamtos grožį.

Projektą kartu su mokytoja metodininke Ramune Žičkiene, vyresniąja mokytoja Rita Visockiene, mokytoja Jolanta Dzemedzionkiene iniciavo mokytoja Indrė Ilevičienė.

20180626_094213