1–4 klasių mokinių praktinė konferencija „Aš – tyrėjas“

Lapkričio 11 d. 1–4 klasių mokinukai rinkosi į mokyklos aktų salę pasidalinti nauja patirtimi, įgyta dalyvaujant edukacinėse programose. Visų klasių pranešėjai pasakojo apie savo veiklas, džiaugėsi patirtais įspūdžiais. Mažieji tyrėjai pajuto konstravimo džiaugsmą, ne vienas panoro tapti inžinieriumi. Kitaip išmoko vertinti knygas, sužinojo, kaip jas ,,gydyti“, pažino druskos skonį, kaip ji išgaunama ir net išmoko pasidaryti druskos suvenyrą. Mokinukus sveikino mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė, kalbino direktorės pavaduotoja Jurgita Sūnelaitienė. Konferencijos pabaigoje direktorė pakvietė visų klasių mokytojus ir klasių atstovus pastatyti bendrą tyrėjų bokštą. O paskui dar pamokė mokinukus, kaip patyrinėti save patį.

Ir mokinukai, ir mokytojai pasidžiaugė praėjusia turininga diena.